Молодь Чугуєва за здоровий спосіб життя!

2015-11-20

/Files/images/novini_2015/DSC07851.JPG

Відповідно до плану роботи міського Координаційного центру «Лідер» по роботі з учнівськими організаціями 19 лютого проведене засідання Чугуївської міської ради старшокласників за темою «Соціальні хвороби в Україні. Пропаганда здорового способу життя серед молоді». Засідання пройшло у актовому залі Комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня імені Кононенка» із залученням фахівців цього закладу, спеціалістів відділів та служб виконавчого комітету Чугуївської міської ради, учнівської молоді навчальних закладів міста.

Під час «круглого столу», таку форму проведення засідання ради старшокласників обрали координатори заходу, лідери змогли поспілкуватися з лікарями: Аршава Інною, лікарем-інфекціоністом, Шаровкіною Вікторією, лікарем-наркологом, Волохом Володимиром, лікарем- фтизіатром, та лікарем-онкологом Шипенко Юрієм. Лікарі у доступній та цікавій формі розповіли про причини та наслідки захворювань, які у останній час дуже розповсюджені не тільки в Україні, а й у Чугуєві. А головне, учасники «круглого столу» ще раз зробили висновок, що здоров’я людини залежить тільки від його пособу життя та бажання бути здоровим.

У постанові «круглого столу» його учасники вирішили підтримати традицію попередніх років та провести у місті молодіжну акцію «Молодь Чугуєва проти СНІДу», яка ще раз зверне увагу мешканців міста на пропаганду здорового способу життя.

Якщо ти підтримуєш представників міської ради старшокласників, якщо ти – за здоровий спосіб життя та здорову націю, приєднуйся до міської акції «Молодь Чугуєва проти СНІДу», яка пройде 1 грудня, у День боротьби із СНІДом», у міському сквері Молодіжний о 15.00 годині!

Молодь Чугуєва бажає жити у красивому, а головне - здоровому місті. І це у наших руках! Ми за здоровий спосіб життя!

/Files/images/novini_2015/DSC07849.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.