"Квітневі перепляси"

2016-04-10

/Files/images/novini_2016/Фестиваль идейного танца.jpg
«КВІТНЕВІ ПЕРЕПЛЯСИ» юних артистів Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості

Весна – час збирати врожай перемог юних вихованців Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості! У березні – травні традиційно проходять обласні, Всеукраїнські, Міжнародні конкурси вокалу, сучасного та народного танцю, дитячої творчості, як підсумок навчального року.

09-10 квітня вихованці танцювальних колективів «Данс-клас» під керівництвом Шокало Тетяни Миколаївни; «Самоцвети» групи раннього естетичного розвитку під керівництвом Білоус Юлії Володимирівни, взяли участь у двох Харківських фестивалях сучасного танцю. И привезли перемоги рідному Чугуєву!

/Files/images/novini_2016/Данс_клас_.jpg /Files/images/novini_2016/2016410125714.jpg

Сьомий Харківський Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасного сценічного танцю «Квітневі перепляси» вже не перший рік зустрічає на своєї сцені артистів танцювального колективу «Данс-клас». Цього разу вихованці представили на суд глядачів та членів журі велику танцювальну композицію «Україна вітає». До речі, танець був відзначений і журі міського фестивалю талантів «Весняні дзвіночки» у березні 2016. Із задоволенням його привітали і глядачі концерту для воїнів АТО, який відбувся у військовій частині Клугино-Башкирівки 07 квітня цього року!

За підсумками роботи журі, до складу якого увійшли провідні спеціалісти з хореографії м. Харкова, танець «Україна вітає» танцювального колективу сучасного та народного танцю «Данс-клас» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості отримав диплом лауреата II ступенів Харківського Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасного сценічного танцю «Квітневі перепляси»!

А 10 квітня на малий сцені Харківського академічного театру опери та балету пройшов Перший у Харкові Міжнародний фестиваль ідейного танцю, темою якого стали слова «Радість, красота, творчість!». У фестивалі прийняли участь 35 танцювальних колективів із Харкова, Харківської області, Полтави, Дніпропетровська тощо. Вихованці гуртка «Ритміка та танець» групи раннього естетичного розвитку під керівництвом Білоус Юлії Володимирівни, старша група танцювального колективу «Данс-клас» під керівництвом Шокало Тетяни Миколаївни достойно представили місто Чугуїв на сцені славетного театру. Персональні срібні медалі, дипломи лауреатів Міжнародний фестиваль ідейного танцю у вікових категоріях до 7-і років та від 13 років у номінаціях «Естрадний танець», нові друзі, яскраві враження та весняний позитив привезли вихованці танцювальних колективів!

Вітаємо переможців та чекаємо від них нових перемог! Перемог, які прославляють артистів, навчальний заклад и рідне місто!

Наші перемоги тобі, рідний Чугуїв!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.