Вітаємо лауреата обласного фестивалю "молодіжний лідер року"!

2016-08-19

/Files/images/novini_2015/ls_may2013.jpg

Гордєєва Юлія Михайлівна, керівник гуртка «Моделювання та конструювання» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості, стала лауреатом щорічного Харківського обласного фестивалю «Молодіжний лідер року» у номінації «Позашкільна освіта».

Юлія Михайлівна бере активну участь у житті навчального закладу та міста. Завдяки творчості та працездатності педагога, вмінню повести за собою вихованців та надати їм віру у себе та свої можливості, колектив «Дизайн-клас» гуртка «Моделювання та конструювання одягу» під керівництвом Гордєєвої Ю.М. став неодноразовим переможцем обласних фестивалів театральних та модних агентств, які проводяться у м. Харкові. У 2016 році колектив «Дизайн-клас» під керівництвом Гордєєвої Ю.М. посів Третє місце у XX-ому Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «ДИВОГРАЙ» (номінація «Театр моди») та Перші місця у обласному святі модельних агентств, дитячо-юнацьких театрів мод, модельних агенцій та театрів мод «Слобожаночка» (номінації «Фольк-мода», «Театральний костюм»).

Вихованці Юлії Михайлівни є активними учасниками будь яких святкових подій у місті, приймають активну участь та отримують перемоги у обласних святах та фестивалях: «Знай і люби свій край», «Таланти Третього тисячоліття», «Різдвяна писанка».

/Files/images/novini_2016/862.jpg /Files/images/novini_2016/DSCN2430.JPG /Files/images/novini_2016/DSCN2434.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.