Знову Чугуїв переможець!

2017-04-24

/Files/images/2017/ldoI--snXsU.jpg

З 20 по 23 квітня 2017 року на базі КЗ «Харківський обласного палацу дитячої та юнацької творчості» пройшов Міжнародний конкурс-фестиваль «"KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM», в якому прийняли участь юні вокалісти з різних міст України: Полтави, Дніпра, Кривого Рогу, Миколаєва, Харкова, Львова. Журі фестивалю очолила Медведєва Наталя, м. Київ, старший викладач Київської академії естрадного та циркового мистецтва, педагог-тренер українських вокальних теле-шоу «Фабрика зірок», «Телезірка-Суперзірка», «Народна зірка»; член журі національного відбору учасників дитячого Євровідіння. Фестиваль проходив під патронатом Міністерства освіти і науки України.

Чугуїв на фестивалі-конкурсі представила Голуб Аліна, вихованка Студії естрадного вокалу Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Гедюн Алла Олександрівна), учениця 10 класу Чугуївської загальноосвітньої школи № 8. В номінації «Естрадний вокал» серед 19 претендентів у віковій категорії 13-15 років Аліна завоювала I-е місце та отримала від членів журі численні запрошення на Всеукраїнські та Міжнародні вокальні конкурси! А у неділю, 23 квітня, Голуб Аліна зі своєю композицією «Something's got a hold on» з репертуару Христини Агілери стала учасницею великого Гала-концерту переможців Міжнародний конкурс-фестиваль «"KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM»!

Вітаємо Голуб Аліну та ії керівника Аллу Олександрівну з перемогою та сподіваємося на наступні перемоги юного таланту на Міжнародних та Всеукраїнських сценах вокального мистецтва!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.