Майстер-класи у таборі "Умка"

2017-08-08

/Files/images/2017/101.jpg

07 серпня вихованці загону «Умка» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у майстер-класах за різною тематикою, які для них проводили переможці обласних, всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, турнірів та змагань.

Під керівництвом Коровкіної Олександри, вихованки гуртка «Майстерня писанкарства», діти познайомилися з однією з древніх форм українського народного розпису – писанкарством. Учасники майстер-класу спробувати свої сили в восковому розмальовуванні яєць, створенню неповторних орнаментів та загадкових візерунків.

Своїми враженнями і практичними навичками від радіоефірів та змагань з радіозв’язку з бажаючими поділився Горєлков Максим, вихованець гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку». Максим познайомив присутніх з принципом роботи радіостанції, працював в ефірі з радіоаматорами Рівного, Івано-Франківська та Тульської області.

Цього ж дня сеанс одночасної гри в шашки з вихованцями загону провів Вертієв Віталій, вихованець гуртка «Шахи». Дітям необхідно було виявити неабияку кмітливість та винахідливість під час змагань, але Віталій здобув 13 перемог.

День пройшов весело та цікаво!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.