Відпочинок продовжується!

2017-08-15

/Files/images/2017/P8150290.JPG

15 серпня вихованці загону «Умка» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості із величезним захопленням знайомилися з новою технікою рукоділля – «твістингом». Діти з легкістю засвоїли прийоми скручування спеціальних довгих повітряних кульок, які перетворили на своїх улюблених тваринок.

Продовжуючи свою екскурсію до Чугуївського міського територіального центру вихованці знову поринули у світ «hand made» – відвідали майстер-клас з виготовлення квіткового сувеніру. Цього дня юні умільці вивчали властивості тканини і створювали квітки маку. Також діти мали нагоду познайомитися з однією серед найбільш затребуваних послуг – сольовою кімнатою та її призначенням. Їм було цікаво дізнатися про релаксацію та послуги аромотерапії, які отримують мешканці нашого міста.

Не менш цікавою для дівчаток та хлопчиків загону стала екскурсія до міської дитячої бібліотеки, яка відкрила свої двері у новому приміщенні з сучасним інтер’єром. Вихованці із задоволенням взяли участь у цікавій конкурсно-ігровій програмі, яку підготували для них працівники бібліотеки, і у малюнках показали господарям своїх улюблених книжкових героїв. Тож маючи стільки цікавинок бібліотека, напевне, стане для дітей надалі одним із дозвіллєвих та самоосвітніх центрів.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.