Лідери учнівських організацій, об’єднуйтеся!

2017-10-12

/Files/images/2017/IMG_20171010_150035.jpg

На базі Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості стартував новий навчальний рік міської ради старшокласників Координаційного центру «Лідер» по роботі з учнівськими організаціями навчальних закладів Чугуєва.

До складу ради старшокласників увійшли лідери всіх навчальних закладів Чугуєва; старшокласники, яких об’єднує активна життєва позиція; які бажають спілкуватися, обмінюватися думками, ідеями, вносити свій вклад в громадське життя міста, розвивати свої лідерські якості.

Початок 2017/2018 навчального року ознаменувався молодіжною акцією «Голуб миру», яка була проведена 21 вересня 2017 року та була приурочена Міжнародному Дню Миру.

Засідання 10 жовтня, яке проведене на базі молодіжного ХАБу Культурного центру «Імідж», підвело підсумки роботи учнівських організацій за минулий рік, намітило план роботи на майбутнє.

На початку засідання Таненя Вікторія, член ради старшокласників 2016/2017 навчального року, переможець міського Конкурсу дитячої творчості «Міцна громада починається з тебе», який проходив в рамках проекту «Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні» у лютому 2017 року, поділилася враженнями від поїздки до м. Днепр на підсумкову конференцію проекту. «Хто, якщо не ти», - хай ці слова, наголосила Вікторія, стануть девізом нашого життя. Життя громадянина, патріота, лідера незалежної України.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.