"УмКа"

2018-06-05

/Files/images/2018/2/05.jpg
05 червня вихованці загону «Умка» зустрілися з науковими співробітниками КЗ «Художній меморіальний музей імені І.Ю.Рєпіна» на виїзних музейних заняттях. Разом із Шапошніковою Анастасією Валеріївною діти помандрувати світом, ознайомилися з історією як китайської та голландської порцеляни, розглянули гжельські вироби та отримали відповіді на багато питань: Як виглядають ці вироби? Що саме зображують художники? Які фарби і кольори використовують? Завдяки веселій інтерактивній формі заняття вони спробувати себе у розписі – власноруч виготовити для себе сувенір.
Під час заняття з Соляник Тетяною Миколаївною діти в ігровій формі більше дізналися про Україну: познайомилися з одним із видів українського декоративно-прикладного мистецтва, орнаментами вишиванок, елементами українського національного одягу та навчаться бачити спільне і відмінне в одязі хлопчиків і дівчаток.
Активним відпочинком після занять для вихованців стали спортивні змагання, присвячені святкуванню Всеукраїнського Олімпійського Дня, під час яких вирувала командна та дружня атмосфера.
Багато емоцій вирувало у дітей під час майстер-класу з виготовлення ангелів з тканини, бо ангел – це лялька, яка може оберігати людину. Виготовлення ангелів-оберегів здійснювалося за принципом створення ляльки-мотанки.
Завершився день театральною виставою «Зустріч з клоуном Фісташка», під час якої дітлахи отримали купу задоволення

/Files/images/2018/2/55.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.