"УмКа"

12 червня вихованці загону для обдарованих дітей «УмКа» відвідали Чугуївську міську бібліотеку для дітей.
Малюкам запропонували здійснити подрож у дивовижну країну. Цієї країни немає на жодній географічній карті. Але от тільки потрапити туди можуть тільки самі веселі, кмітливі і дружні хлопці. Такими виявилися вихованці пришкільного табору БДЮТ. Разом з бібліотекарем РускіхО. А. хлопці і дівчата вирушили в веселу країну «Літо».Рухаючись за маршрутомдітлахи, здійснювали корисні зупинки. На «Лісовій «Сочинялки» «Покажи тварину». «Музичній»
І на закінчення, бібліотекар нагадала маленьким читачам, щоб вони не забували влітку бібліотеку, обов'язково читали, і тоді літні канікули не будуть нудними, а пройдуть захоплююче, цікаво і пізнавально.
А діти середньої школи взяли участь у турнірі «Веселих та кмітливих пустунів». Де розділившись на дві команди, вибравши капітанів та назви команд, учасникам гри по черзі треба було вибирати тематичну категорію, на запитання з якої їм треба було відповідати. Цього разу перемога дісталася команді «Артурозаврів». З розривом у кілька балів вони випередили команду суперників з милою назвою «Дельфінчики». Але нагороду за участь (цукерки) заслужили всі юні відвідувачі, які із задоволенням взяли участь у цікавій інтелектуальній грі.
Після відвідування бібліотеки ми відвідали Художньо-меморіальний музей І.Є.Репіна. Де доторкнулись до історії життя відомого поета. Познайомилися з його картинами та особливостями їх написання.
А надихнувшись творчість І.Є.Репіна, закінчили день Крнкурсом «Малюнків на асфальті», де обрали своїх переможців.

/Files/images/2018/2/DSCN2361.JPG

/Files/images/2018/2/DSCN2308.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 5

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.