МЕДІАКУЛЬТУРА В ПОЗАШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

/Files/images/novini_2015/vstavki/Impact-of-the-media.jpg

* * *

Тема дослідно-експериментальної роботи:

«Формування особистості через впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес позашкільного навчального закладу»

Основна мета:

Розвиток медіа грамотності вихованців з метою формування медіа компетентності та медіа культури особистості через систему гуртків позашкільної освіти.

Головні завдання:

* Розробка на основі вітчизняної моделі медіаосвіти психолого-педагогічну концепцію розвитку системи медіаосвіти, стратегію підготовки учасників навчально-виховного процесу до впровадження медіаосвітніх інновацій у позашкільному навчальному закладі.

* Забезпечення підготовки керівників гуртків позашкільного навчального закладу до проведення дослідно-експериментальної роботи під час проведення навчальних занять та виховних заходів.

* Проведення апробації критеріїв оцінювання медіакультури вихованців, різних аспектів їхньої медіакомпетентності.

* Здійснення моніторингу розвитку медіакультури вихованців, залучених до участі в дослідно-експериментальній роботі, та зіставлення його результатів з даними всеукраїнського моніторингу рівня медіакультури населення.

* Забезпечення підготовки вихованців до ефективної взаємодії із сучасним інформаційним середовищем шляхом формування їх медіа компетентності.

* Визначення ефективності запропонованої моделі медіаосвіти як основи цілісної системи психолого-педагогічних технологій розвитку медіа культури особистості.

Терміни початку і закінчення експерименту:
початок: вересень 2014 року; кінець: грудень 2018 року

Нормативні документи

Статті наших вихованців

Наші досягнення

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.