АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/rozdli/3052.jpg

Рік заснування 1952
Директор Мірошникова Вікторія Вадимівна, 28.01.1983 р.н., закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю соціальний педагог.
Заклад очолює з 2018 року.
Контингент вихованців Гуртки закладу позашкільної освіти на 100 % є бюджетними.
У 2023/2024 навчальному році у закладі функціонують 19 гуртків за 2-ма напрямами позашкільної освіти.
Загальна кількість груп - 28.
Мова навчання Українська
Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладіосвітиЛіцензований обсяг - 931 дитина. Позашкільною освітою охоплені 420 вихованців (віком від 4-х до 18-ти років).
Педагогічний колектив Педагогічний колектив налічує 17 педагогів, 4 з яких працюють за сумісництвом.
Вищу освіту мають 15 педагогів. Педагогічне звання «Керівник гуртка-методист» має 1 педагог.
Творчий потенціал У 2022/2023 навчальному році педагоги закладу розмістили на порталі «Освітнійпроєкт «На урок», "Бібліотека методичних матеріалів національної освітньої спільнотии "Всеосвіта" 28 методичних розробок різного спрямування.
З метою підвищенняпрофесійної майстерності, обміну досвідом роботи з педагогами України, педагогизакладу користуються інтернет-ресурсами, фаховими журналами он-лайн, порталамиосвітян України, приймають участь у вебінарах, семінарах он-лайн. Організованаробота сторінок у соціальній мережі YouTube: «Вокальна студія «Калинонька»(керівники Ольховик І.Д., Пахоменкова В.В.), «Дебати»(керівник Мірошникова В.В.), дитячої телестудії «ОбовсемКа» (керівникиЯськова І.М. та Яськов С.А.), а також сторінка Пономарьової Л.О.,сторінка«Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості» у Facebook (керівник Мазницька С.С.).За підсумками роботи у 2022/2023 навчальному році 9 працівників закладу були нагороджені Подяками Чугуївського міського голови.
Досягнення вихованців У 2022/2023 навчальному році вихованці Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості здобули 75 перемог у творчих конкурсах Міського (1), Обласного (24), Всеукраїнського (28) та Міжнародного рівнів (22). За підсумками результативної участі вихованців закладу у конкурсах, фестивалях різних рівнів, відповідно до рішенням LVІ сесії Чугуївської міської ради VІІ скликання від 07.05.2023 № 1908-VIІ призначено Премії Чугуївської міської ради обдарованим дітям м.Чугуєва у сфері культури і мистецтва за такими номінаціями: - музичне мистецтво (виконавство) – 2 вихованцям вокального ансамблю «Калинонька» Мяч Ірині, Вашенко Софії (керівник Вікторія Пахоменкова); - образотворче мистецтво –Лебедевій Лізі, Маміній Марії, вихованкам гуртка "Образотворче мистецтво"(керівник Любов Пономарьова).
Кiлькiсть переглядiв: 376

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.