АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/rozdli/3052.jpg

Рік заснування 1952
Директор Мірошникова Вікторія Вадимівна, 28.01.1983 р.н., закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю соціальний педагог.
Заклад очолює з 2018 року.
Контингент вихованців Гуртки закладу позашкільної освіти на 100 % є бюджетними.
У закладі функціонують 24 гуртка за 4-ма напрямами позашкільної освіти.
Загальна кількість груп - 31.
Мова навчання Українська
Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладіосвітиЛіцензований обсяг - 931 дитина. Позашкільною освітою охоплені 580 вихованців (віком від 4-х до 18-ти років).
Педагогічний колектив Педагогічний колектив налічує 19 педагогів, 4 з яких працюють за сумісництвом.
Вищу освіту мають 15 педагогів. Педагогічне звання «Керівник гуртка-методист» має 1 педагог.
Творчий потенціал У 2020/2021 навчальному році на Обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» було подано методичні наробки чотирьох педагогічних працівників, з яких 3 відзначені призовими місцями:
- "Особливості організації роботи гуртків естетичного напряму в умовах дистанційного навчання", Пономарьова Л.О. (І місце);
- "Модифікація освітньої діяльності у закладі позашкільної освіти", Мірошникова В.В. та Нестерчук О.В. (ІІІ місце);
- "Впровадження групових офлайн та онлайн опитувань в в сучасному закладі позашкільної освіти", Мазницька С.С. (ІІІ місце).
За звітній період педагоги закладу розмістили на порталі «Освітнійпроєкт «На урок», "Бібліотека методичних матеріалів національної освітньої спільнотии "Всеосвіта" 28 методичних розробок різного спрямування.
За підсумками роботи у 2020/2021 навчальному році 9 працівників закладу були нагороджені Подяками Чугуївського міського голови.
Досягнення вихованців У 2020/2021 навчальному році вихованці Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості здобули 36 перемог у творчих конкурсах Обласного (15), Всеукраїнського (9) та Міжнародного рівнів (12). За підсумками результативної участі вихованців закладу у конкурсах, фестивалях різних рівнів, відповідно до рішенням LVІ сесії Чугуївської міської ради VІІ скликання від 07.05.2020 № 1908-VIІ призначено Премії Чугуївської міської ради обдарованим дітям м.Чугуєва у сфері культури і мистецтва за такими номінаціями: - музичне мистецтво (виконавство) – вихованцям вокального ансамблю «Калинонька»; - хореографічне мистецтво (виконавство) – танцювальному колективу «Самоцвіти».
Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.