Правила поведінки вихованців

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказомЧугуївського будинку дитячої
та юнацької творчості 01.09.2021 № 102

ЄДИНІ ВИМОГИ

до поведінки вихованців
Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості

Зовнішній вигляд вихованців

1. Вихованці приходять на заняття гуртків чистими, охайно одягненими, в чистому взутті. До кабінету виховної роботи у осінньо-зимовий період заходять у змінному взутті.
2. На заняття танцювального гуртка вихованці приходять у спеціальному одязі.
3. Верхній одяг восени та взимку вішається на настінну вішалку.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

1. Приносити на заняття сторонні речі (у тому числі домашніх тварин) не пов'язані з освітнім процесом, які можуть стати причиною нещасних випадків чи зашкодити здоров'ю дітей.
2. Перебувати протягом дня в кабінеті у верхньому одязі.

Перебування вихованців у закладіпозашкільної освіти

1. На заняття вихованець повинен приходити за 10-15 хвилин до його початку і відразу йти до кабінету, у якому проводитиметься заняття відповідно до розкладу.
2. Вихованці, що запізнилися, допускаються до занять після дозволу керівника гуртка.
3. Чергові вихованці у кабінетах підтримують чистоту і порядок в приміщенні.
4. Один раз на місяць кожен гурток робить прибирання кабінету.
5. Під час перерв вихованці повинні вести себе відповідно до правил хорошого тону. Рухатися коридорами закладу потрібно спокійно, не заважаючи іншим, говорити впівголоса, ввічливо; спокійно підніматися на 2-й поверх та спускатися з нього сходинками тримаючись правої сторони.
6. Відсутність керівника гуртка на початку заняття не є причиною для самовільно­го залишення вихованцями закладу позашкільної освіти.
7. Не дозволяється відвідування вихованців закладу позашкільної освіти сторонніми особами під час заняття без дозволу керівника гуртка.
8. Після закінчення заняття вихованці організовано, в супроводі керівника гуртка залишають кабінет і заклад.
9. Забороняється палити і вживати алкогольні напої в приміщеннях та на території навчального закладу перед, під час та після занять.
10. Вихованці повинні берегти майно закладу позашкільної освіти, свої речі та речі товаришів, в зразковому стані утримувати обладнання та матеріали, надані для роботи.

Поведінка вихованців у закладіпозашкільної освіти

1. За 5 хвилин до початку заняття вихованці зобов'язані негайно зайняти свої місця за партами і приготувати все необхідне для заняття.
2. До роботи повинні бути допущенні лише ті вихованці, які пройшли інструктаж з техніки безпеки.
3. Чергові зобов'язані готувати приміщення та обладнання до кожного заняття, повідомляти керівника гуртка про відсутніх.
4. Вихованці повинні пам'ятати, що керівник гуртка починає заняття в чистому кабінеті, при наявності всього необхідного для освітньої роботи (крейда, ганчірка, указка).
5. Вихованець відповідає за чистоту, порядок, збереження робочого місця.
6. Нічого зайвого на столі не повинно бути.
7. Під час заняття вихованці повинні сидіти прямо, не горбитись, уважно слухати пояснення керівника гуртка та відповіді товаришів, не розмовляти, не займатися сторонніми справами.
8. Бажаючи запитати про щось керівника гуртка, вихованці повинні підняти руку, після дозволу педагога встати і задати питання.
9. Під час бесіди, лекції, концерту, відвідування виставки тощо вихованці по­винні вести себе культурно: не розмовляти, не заважати оточуючим, не ходити в приміщенні і не виходити з нього до закінчення заходу.
10. Вихованці,які порушують дисципліну під час роботи гуртка, можуть бути відраховані з гуртків чи секцій.

Директор Чугуївського будинку

дитячої та юнацької творчості _______________ Вікторія МІРОШНИКОВА

Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.