Освітній процес у Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості у 2020/2021 навчальному році забезпечують 20 педагогів, з яких 4 працюють за сумісництвом.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ



/Files/images/2019/Оля.PNG

Степних Ольга Василівна - культорганізатор

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif



/Files/images/2018/Рисунок6.jpg

Вдовіна Олександра Володимирівна - методист,
керівник гуртка "Англійська мова"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif


/Files/images/IMG_8872.jpg

Ачкасова Наталія Миколаївна - керівник гуртка "Паперопластика", "Геометричне моделювання".

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif



/Files/images/2019/18527684_109753336272150_1746413043927890227_n.jpg

Пахоменкова Вікторія Валеріївна - керівник вокального колективу "Калинонька"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif


/Files/images/IMG_8893.jpg

Солдатов Олександр Олександрович - керівник гуртка "Шахи"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif


/Files/images/2019/IMG_882.jpg

Іванова Олена Михайлівна - керівник гуртка "Студія образотворчого мистецтва", "Технічний дизайн", "Прикладна графіка".

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif


/Files/images/x_f29e0e55.jpg

Гордєєва Юлія Михайлівна - керівник гуртка "Моделювання та конструювання одягу"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif

/Files/images/2019/66695563_2851649831575881_3479241711002058752_n.jpg

ПОНОМАРЬОВА Любов Олександрівна
керівник гуртка "Образотворче мистецтво", "Декоративно-ужиткове мистецтво", "Флористика та живопис"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif


/Files/images/2018/IMG_4246.JPG

БРЕЖКО Ольга Леонідівна
керівник гуртка "Писанкарство"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif

/Files/images/2019/98D3D9C1-3A5C-4869-BBD0-4254960446A3.jpeg

ЧИКАЧКОВА Юлія Володимирівна,
керівник танцювального колективу "Самоцвіти"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/kervniki_gurtkv/122912175_2715804788673626_4347539620602721124_o.jpg

Мартиненко Аліна Вадимівна, керівник гуртка "Танцювальна мозаїка", "Основи хореографії"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif

Єрьоміна Тамара Іванівна, керівник гуртка "Розвиток математичних здібностей", "Виготовлення сувенирів"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif

Прохорова Тетяна Владиславівна, керівник гуртка "Країна чарівного мистецтва", "Моделювання іграшок-сувенірів"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif

Гормабий Максим В, керівник гуртка "Робототехніка"

/Files/images/1_oformlennya_saytu_razdeliteli/77768842_fon_ryabina1.gif

ЗАСЛУЖЕНІ ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.