ДОШКА ПОШАНИ

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Первоцвіти»

(м. Суми)

/Files/images/2017/17264771_779140232243579_6592743836700910838_n.jpg

Владислава Бортник, І місце у номінації “Народний вокал”(керівник Пахоменкова Вікторія Валеріївна)

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу,

м. Павлоград Дніпропетровська область

/Files/images/2017/Школа Черних.jpg

ГОРЛАЧОВ Єгор, МІХНО Юлія, вихованці гуртка «Черлідінг»

Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради(керівник ВОДОЛАЗЬКА Наталія Ігорівна) бсолютні переможці

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Людина року - 2016

/Files/images/2017/DSC_3037.JPG

Пахоменкова Вікторія Валеріївна, керівник гуртка «Студія сучасного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості, лауреат міського конкурсу професійної майстерності «Людина року 2016» у номінації «Працівник освіти».

/Files/images/2017/DSC_3058.JPG

Бортник Владислава, вихованка гуртка «Студія сучасного вокалу» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості, лауреат міського конкурсу професійної майстерності «Людина року 2016» у номінації «Юний талант».

XXI-й Міжнародний фестиваль мистецтва «СПИВОГРАЙ»

/Files/images/nove/1.jpg

ПРАВДИВЕЦЬ Любов, вихованка Студії сучасного вокалу (керівник Пахоменкова Вікторія Валеріївна) - лауреат I ступені

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі»

/Files/images/nove/UQt8wwyYMFs.jpg

Вокальний ансамбль «Калинонька» (керівник Пахоменкова Вікторія Валеріївна) - лауреати ІІ ступені

/Files/images/nove/LHNaxMz3pdM.jpg

ВАЩЕНКО Софія, вихованка Студії сучасного вокалу (керівник Пахоменкова Вікторія Валеріївна) - лауреат ІІ ступені

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

/Files/images/nove/IMG_20161223_143650.jpg

УГОДІНА Анастасія; ШИНКАР Олена, вихованки гуртка «Граматика ефективного спілкування» (керівник Шапошнікова Анастасія Валеріївна) Письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити» - лауреати I ступені

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва «Grand Music Fest»

/Files/images/nove/20161210_195701.jpg


ТРОФИМОВА Владислава, вихованка Студії сучасного вокалу (керівник Гедюн Алла Олександрівна) - лауреат III ступені

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювального шоу «МОТОР-ФЕСТ»

/Files/images/nove/1479646914209.jpg

Танцювальний колектив «САМОЦВЕТИ» (керівник Білоус Юлія Володимирівна)

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

ХХ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька» в Мукачево

/Files/images/nove/Заголовок.jpg

/Files/images/nove/124.jpg

Бортник Владислава, лауреат III ступені, Диплом Державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти та науки України.
Керівник: Пахоменкова Вікторія Валерівна.

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif


Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва «Grand Music Fest»


Сьомий Харківський Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасного сценічного танцю «Квітневі перепляси»

/Files/images/novini_2016/Данс_клас_.jpg

Танцювальний колектив "Данс-клас"
керівник гуртка: ШОКАЛО Тетяна Миколаївна

отримали Диплом лоуреата ІІ ступеня (танець "Україна вітає")

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Перший у Харкові Міжнародний фестиваль ідейного танцю

/Files/images/novini_2016/2016410125714.jpg

Вихованці гуртка «Ритміка та танець» групи раннього естетичного розвитку під керівництвом БІЛОУС Юлії Володимирівни, отримали Диплом лауреата ІІ ступеня

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного мистецтва

"Харківські зорі. Зима - 2016"

керівник гуртка : ПАХОМЕНКОВА Вікторі Валеріївна

/Files/images/novini_2016/DSC08367.JPG

БОРТНИК Владислава. І та ІІ місце, Диплом в номінації "Народний вокал" в 4 віковій категорії

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Вcеукраинский конкурс-фестиваль современного музыкального и вокального искусства «Харківські зорі»

керівник гуртка: ПАХОМЕНКОВА Вікторія Валеріївна

/Files/images/novini_2015/Харківські зорі.JPG

РАЗУМНАЯ Вікторія, диплом Лауреата ІІ ступеня

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

«Пам’ятник архітектури ХІХ сторіччя м. Чугуєва»

Колективна робота вихованців Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області
(керівники: Іваніна Юрій Степанович, Корнійко Ганна Дмитрівна)

/Files/images/novini_2015/Шпиль.JPG
з перемогою в Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (Диплом І ступеня)
/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Колектив сучасного танцю «ДАНС-клас»

керівник ШОКАЛО Тетяна Миколаївна

/Files/images/novini_2015/Безымянный3.JPG

з перемогою (диплом II-го ступеню) у Всеукраїнському фестивалі танцю «INSPIRATION DANCE FESTIVAL»

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

«Студія естрадного вокалу»

керівник ПАХОМЕНКОВА Вікторія Валеріївна

/Files/images/novini_2015/BAV_4831.JPG

ПРАВДИВЕЦЬ Любов, I місто у номінації «Вокальне мистецтво»

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

«Моделювання та конструювання одягу»

керівник гуртка ГОРДЄЄВА Юлія Михайлівна

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/моделюва.JPG

вихованки гуртка "Моделювання та конструювання одягу"
XX-й Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «ДИВОГРАЙ»III місце у номінації «Театр моди»

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Театральний гурток «СМАЙЛИК»

(молодша група)

Керівник МІРОШНИКОВА Вікторія Вадимівна
ЦИБІН Артур, БУРТЕЛЕЙ Любов, ЛІСНЯК Аліна, БЕЛОЗЕРОВА Маргарита, ГНІДОВА ЄВА, ВОДОЛАЖСЬКА Віолета

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/Смайлык 1.JPG

Вистава «Пригоди Фунтика», червень 2015

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Театральний гурток «СМАЙЛИК»
(старша група)

Керівник МІРОШНИКОВА Вікторія Вадимівна
ГНОЕВИЙ Артем, ГАСАНОВА Сабіна, ГОРЛАЧОВ Єгор, СЕРДЕЧНА Марія, СІНЕЛЬНИКОВА Анастасія, ДЕРЕВЯНКО Ганна, КЕЛЮХ Юлія, НАБІЄВА Катерина, ВОЛОДЧЕНКОВА Анастасія, ІСКАНДАРОВ Ілля, ГОРОШКО Софія, СІМОНЕНКО Єлизавета, ЯЦКО Поліна, ШИНКАР Єлизавета, ЛАЗАРЕВА Євгенія
/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/смайлык 2.JPG

Вистава «12 місяців», грудень 2014

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif
ГЕТЬМАН Світлана Михайлівна

керівник гуртка «Художня вишивка», «Іграшка»,

переможець міського конкурсу професійної майстерності «Людина року 2014» у номінації «Творчий пошук»

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/Гетьман.JPG
/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif
ПАХОМЕНКОВА Вікторія Валеріївна

керівник вокального гуртка Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості

переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2015» у Харківській області ! (дипломом II-го ступеню )

/Files/images/Пахоменкова.jpg

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif
РАБАДА Єлизавета

вихованка гуртка «Художня вишивка» (керівник Гетьман С.М.)
переможець І вікової категорії Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/рабада.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «ДАНС-КЛАС»
(керівник ШОКАЛО Тетяна Миколаївна),

ПЕРЕМОЖЦІ :

- Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасного та сценічного танцю «Квітневі перепляси», м. Харків ( IІ- місце);

- Обласного фестивалю танцю «LOTOS WINTER FEST» ( IІ- місце);

- Першого Харківського щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасного сценічного танцю «Весняний Єралаш» (I- місце);

- Першого міського фестивалю-конкурсу «Феєрія танцю» дитячої та юнацької хореографії ( IІ- місце);

- Обласного етапу Харківського фестивалю дитячої творчості «Весняні дзвіночки».

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/данс-класс.JPG /Files/images/novini_2015/doshka_poshani/данс-класс 2.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif
ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «САМОЦВЕТИ»
групи раннього естетичного розвитку
(керівник БІЛОУС Юлія Володимирівна),

ПЕРЕМОЖЦІ :

- Всеукраїнського фестивалю сучасного сценічного танцю «Flame dance festival» (I- місце);

- Першого міського фестивалю-конкурсу «Феєрія танцю» дитячої та юнацької хореографії (IІ- місце).

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/самоцветы.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

Семаков Ілля, Новіков Павло, Корнієнко Олександр, Конохов Ілля, Конохова Вероніка, вихованці гуртку«Оператори колективних радіостанцій»

(керівник ЛОГВИНЕНКО Станіслав Михайлович)

ПЕРЕМОЖЦІ:

-Міжнародні змагання зі спортивного радіозв’язку на коротких хвилях «Кубок тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба» (ІІІ місце);

-Обласний етап Міжнародних молодіжних змагань зі спортивного радіозв’язку на коротких хвилях «Молодіжний спринт – 2015» (І місце);

-Відкриті змагання на першість Херсонської області серед учнівської молоді зі спортивного радіозв’язку на коротких хвилях(І місце);

-Обласний етап першості України серед юних техніків зі спортивного радіозв’язку на коротких хвилях(І місце);

-Обласний етап першості позашкільних навчальних закладів України зі спортивного радіозв’язку на коротких хвилях(І місце);

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/операторы.JPG
/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

ЧЕРКАШИНА Вероніка

вихованка гуртку «Паперопластика», керівник АЧКАСОВА Наталія Миколаївна,

переможець II –го (обласного) етапу Харківського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти Третього тисячоліття»

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/черкашина.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

ВИХОВАНЦІ ГУРТКУ «ІГРАШКА»

(керівник ГЕТЬМАН Світлана Михайлівна), активні учасники міських та обласних виставок дитячої художньої творчості
/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/играшка.JPG
/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

ПУЗИКОВА Ксенія

вихованка гуртку «Капитошка» раннього естетичного розвитку,

керівник гуртка Нестерчук Оксана Василівна,

учасница Харківського обласного Свята «Жива вода-Дельта»

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/пузикова.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

БЛУДОВ Антон, БЛУДОВА Анастасія, МЕДВЄДЄВА Ксенія,

вихованці гуртка «Іграшка», (керівник ГЕТЬМАН Світлана Михайлівна),

активні учасники та переможці міських та обласних конкурсів та виставок дитячої художньої творчості

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/ыграшка 2.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

КОРОСТИЛЬОВА Ганна, СУХОМЛІНОВА Ганна, СУХОМЛІНОВА Валерія, СЕЛІНА Катерина, РОМАНОВА Анастасія, УГОДІНА Анастасія,

вихованки гуртка «Моделювання та конструювання одягу»,
керівник ГОРДЄЄВА Юлія Михайлівна,

Переможці Харківського обласного фестивалю дитячих театрів мод, модельних агенцій та театральних колективів «Модна епоха – 2015» у номінації «Авангардний одяг» Колекція «Cosmo Fusion»

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/моделюва.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

РОДИНА БЛУДОВИХ,

активні учасники міських, обласних фестивалів, конкурсів, свят.
/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/Блудови.JPG /Files/images/novini_2015/doshka_poshani/Блудови 2.JPG
/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

ТРИО «КАЛИНОНЬКА»

БИЗИМЕНКО Олена; РИНДЯ Вікторія; ШАВКУЛЕНКО Марія,
вихованки вокального колективу (керівник ПАХОМЕНКОВА Вікторія Валеріївна),

активні учасниці міських, обласних свят;

переможниці міського фестивалю «Таланти Третього тисячоліття», міського етапу Харківського обласного фестивалю «Весняні дзвіночки»

/Files/images/novini_2015/doshka_poshani/калинонька.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

БЛУДОВА Анастасія

Вихованка гуртка "Рукоділля", переможниця 1 вікової категорії Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір".Керівник гуртка: Гетьман С.М.

/Files/photogallery/732/Блудова.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif
ГЕТЬМАН Світлана Михайлівна -
керівник гуртка "Художня вишивка", куратор переможниці міського та учасниці обласного етапів дослідницько-експериментальних робіт учнів-членів Малої академії наук, 2013 рік;

/Files/images/cm.JPG

/Files/images/novini_2015/vstavki/117600424_1__339_.gif

ХВАТИНЕЦЬ Ксенія Олегівна -
керівник гуртка "Стань творцем свого життя", куратор переможця міського та обласного етапів дослідницько-експериментальних робіт учнів-членів Малої академії наук, 2011 рік

/Files/images/iii/2.jpg

ШУМЕЙКО Олена Юріївна

керівник гуртка народознавства "Джерело", зі своєю вихованкою ЗОРЯ Миланою - переможницею міського та обласного етапів дослідницько-експериментальних робіт учнів-членів Малої академії наук, 2012 рік

/Files/images/PC220069.JPG


ШАЛУНОВА Марія - вихованка гуртка «Рукоділля»
(керівник Гетьман С.М.),
переможець обласної виставки «Новорічна композиція», лауреат багатьох міських виставок дитячої творчості.

/Files/images/DSC01200.JPG /Files/images/DSC01201.JPG


ДРОБОТ САВВА – вихованець гуртків «Шахи» та «Шашки»
(керівник Солдатов О.О.) – переможець міських турнірів з шашок та шахів:

· серед сімейних команд (листопад 2012);
· особисто - командних змагань (лютий 2013).

/Files/images/DSCN0072[1].jpg /Files/images/DSC00529.JPG


Горбунов Микола, вихованець вокального коллективу Пахоменкової Вікторії Валеріївни, учень 6-А класу Клугіно-Башкирівської ЗОШ,

Переможець I етапу Третього Харківського конкурсу на краще виконання військових пісень середхлопчиків 5-12 років «Співучий соловейко», присвяченого 70-річчю визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників та 85-річчю Ансамблю піні і танцю Радянської Армії – нині Академічного ансамблю пісні і танцю Російської армії імені О.В.Александрова.

/Files/images/P2090151.JPG


Вихованка Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Клугино-Башкирівської школи, обладатель ті тула «Королева різдвяного балу старшокласників» ГАЛУШКІНА Марина стала учасницею обласного балу лідерів учнівських організацій, який пройшов 12 січня у КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
На бал були запрошені лідери учнівських організацій навчальних закладів із 42 районів Харківської області. Учасників балу чекали ігри та новорічні конкурси, майстер-класи, які проводив президент української ліги бального танцю, член журі конкурсів «Танцюють всі», «Майданс» Литвинов Олексій; вибір Короля та Королеви обласного балу старшокласників.

/Files/images/tradits/DSC00865.JPG
/Files/images/DSC00865.JPG


Т і м о ш е н к о Д а р' я - вихованка вокального гуртка
(керівник Шепет Ольга Анатоліївна)
· Переможець міського та обласного етапів конкурсу дитячої та юнацької творчості в рамках дитячого Міжнародного фестивалю мистецтв «Таланти ІІІ тисячоліття», володар титулу «За краще виконання пісень зарубіжної естради» (м. Харків);
· переможець VІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2012» (м. Ужгород).

/Files/images/iu-6rJo7fQE.jpg


Г о н ч а р А р і н а - вихованка вокального гуртка
(керівник Шепет Ольга Анатоліївна)
Переможець міського, учасник обласного етапів конкурсу дитячої та юнацької творчості в рамках дитячого Міжнародного фестивалю мистецтв «Таланти ІІІ тисячоліття»

/Files/images/2.jpg


Г і р ю ш т а Д а р' я - вихованка вокального гуртка
(керівник Шепет Ольга Анатоліївна),
танцювального колективу «Вікторія»
(керівник Міхєєва Інна Леонідівна)
· Переможець міського етапу, учасниця обласного етапу конкурсу краси для дівчат 7-10 років «Юна принцеса»;
· переможець міського та обласного етапів конкурсу дитячої та юнацької творчості в рамках дитячого Міжнародного фестивалю мистецтв «Таланти ІІІ тисячоліття»;
· переможець VІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс - 2012»(м. Ужгород).

/Files/images/3.jpg


С м о л і н О л е г
Т о л с т о й А н т о н
Т о л с т о й І л л я

гурток «Художнє плетіння з верби»
(керівник ТОЛСТАЯ Оксана Валентинівна)
Переможці обласного етапу ІХ Всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної родини» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», володарі путівок до МДЦ «Артек»

/Files/images/4.jpg /Files/images/4.1.jpg /Files/images/4.2.jpg


Г о л у б А л і н а - вихованка гуртка народознавства «Джерело»
(керівник ШУМЕЙКО Олена Юріївна)
Абсолютний переможець міського та обласного етапів конкурсу дитячої та юнацької творчості в рамках дитячого Міжнародного фестивалю мистецтв «Таланти ІІІ тисячоліття»

/Files/images/5.jpg


Т а н ц ю в а л ь н и й к о л е к т и в «Д а н с-к л а с»
(керівник Шокало Тетяна Миколаївна)
· ІІ місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сучасного сценічного танцю «Зимові казки» в номінації народний танок» (м. Харків);
· І місце на Міжнародному фестивалі «Танцюючі зірки» під девізом «Ні дня без спорту» (м. Харків);
· ІІ місце на ІІ Міжнародному фестивалі сучасної хореографічної творчості у номінації «Вільна танцювальна категорія» (м. Харків);
· ІІІ місце на ІІ Міжнародному фестивалі сучасної хореографічної творчості у номінації «Сюжетно-образний танець» (м. Харків).

/Files/images/6.2.jpg


Т а н ц ю в а л ь н и й к о л е к т и в с у ч а с н о г о т а н ц ю
«В і к т о р і я»
(керівник МІХЄЄВА Інна Леонідівна):
· І місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна осінь» (м. Київ);
· І місце на Міжнародному фестивалі «Танцюючі зірки» під девізом «Ні дня без спорту» (м. Харків);
· ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Мелодія весни» (м. Київ);
· Дипломанти міського етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості в рамках дитячого Міжнародного фестивалю мистецтв «Таланти ІІІ тисячоліття».

/Files/images/7.jpg


Г у р т о к «О п е р а т о р и к о л е к т и в н о ї р а д і о с т а н ц і ї»
(керівник ЛОГВИНЕНКО Станіслав Михайлович)
Результативність роботи:
· ІІІ місценаМіжнародних змаганнях радіоаматорів «Кубок імені Тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба»;
· ІV місце в Міжнародному молодіжному спринті серед молоді.

/Files/images/8.jpg


Г у р т к и «Х у д о ж н я в и ш и в к а», «Р у к о д і л л я»
(керівник Гетьман Світлана Михайлівна)
Вихованці гуртка є переможцями виставок дитячої творчості:
· Міська виставка робіт юних техніків «Наш пошук і творчість тобі, Україно!».
· Міська та обласна виставка-конкурс зимових композицій «Замість ялинки – новорічний букет».
· Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
· Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таланти III тисячоліття».
· Міська виставка – акція «SOS - вернісаж».

/Files/images/9.jpg


З о р я М і л а н а - Вихованка гуртка народознавства «Джерело»
(керівник Шумейко Олена Юріївна) - переможець міського та обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук в номінації «Історичне краєзнавство»

/Files/images/11.jpg


/Files/images/tradits/DSC00713.JPG /Files/images/tradits/DSC00717.JPG

Вихованки ЧБДЮТ, учасники міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Тимошенко Дар`я (вихованка гуртка "Художня вишивка", керівник Гетьман С.М.) - переможець міського етапу конкурсу, учасник обласного етапу


/Files/images/tradits/DSC00958.JPG

Блудова Анастасія - вихованка гуртку "Художня вишивка" (керівник Гетьман С.М.), студії "Юні Рєпінці" - переможець багатьох міських конкурсів дитячої творчості, учасник Всеукраїнського конкурсу "Новорічний сувенір"


/Files/images/tradits/4.jpeg

Нестерчук Людмила - вихованка гуртку "Художня вишивка" (керівник Гетьман С.М.), гуртка "Класична гітара" (керівник Горобець З.П.) - переможець багатьох міських та обласних конкурсів дитячої творчості


/Files/images/DSC00823.JPG

Ольховик Валерій - активний учасник міських виховних заходів, вихованець театральної студії "ЮА" (керівник Ушакова Ю.А.)


/Files/images/DSC01476.JPG

Іващенко Тетяна-вихованка гуртка"Паперопластика Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості,переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай та люби свій край",в номінаціїно-ужиткове мистецтво"


ТИМОШЕНКО Дар’я
вихованка гуртка «Художня вишивка» (керівник ГЕТЬМАН С.М.)

· дипломант Міжнародного конкурсу з українознавства у м. Києві

· дипломант XIII відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді

· переможець міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії наук

/Files/images/tradits/DSC00713.JPG


ВОЛОШИНА Дар’я, КЛИМЕНКО Єлизавета

вихованки гуртка «Культура мови та спілкування»

(керівник УШАКОВА Ю.О.)

· дипломанти IX молодіжного фестивалю пісень про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років «Перемога»

· активні учасниці міських виховних заходів: День Дитинства, відкриття Малих Олімпійських ігор, міського концерту, присвяченого Дню Великої Перемоги «Спасибі Діду за Перемогу», відкриття міського пленера імені П.Мальцева, Міжнародного дитячого пленеру тощо

/Files/photogallery/809/e3IlfuX7m1kqZLP.jpg/Files/images/DSC01934.JPG/Files/images/maslyana/DSCN0161.JPG


ВОКАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «КАЛИНОНЬКА»,

керівник ПАХОМЕНКОВА В.В.

· переможці II Всеукраїнського українознавчого фестивалю «Сонячні пелюстки» у номінації «Інсценована пісня» (III місце)

· переможці міського конкурсу дитячої творчості у рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти III тисячоліття»

• активні учасники міських заходів, конкурсів, фестивалів

/Files/images/SAM_3521.JPG


ГАЛУШКІНА Марина,

вихованка гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник УШАКОВА Ю.О.) , вокального колективу «Калинонька»

(керівник ПАХОМЕНКОВА В.В.)

· переможець міського, учасник обласного конкурсу дитячої творчості у рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти III тисячоліття»

· дипломант II-го Всеукраїнського конкурсу художніх робіт на тему «Доля дітей у роки Другої світової війни у малюнках» у номінації «Розповідь»

· дипломант обласної акції «Слобожанські дзвони Перемоги»

· член міського та обласного учнівського Парламенту

· активна учасниця міських заходів, конкурсів.

Різдвяний бал старшокласників

/Files/images/DSC00865.JPG/Files/images/DSC00487.JPG


БЛУДОВА Анастасія,

вихованка гуртка «Художня вишивка» (керівник ГЕТЬМАН С.М.), Студії образотворчого мистецтва «Юні рєпінці» (керівник ВЕРЧЕНКО І.Ю.)

/Files/images/IMG_0608.jpg/Files/images/IMG_0611.jpg/Files/images/IMG_0629.jpg/Files/images/IMG_0630.jpg/Files/images/IMG_0631.jpg


ТАНЦЕВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «ДАНС-КЛАС»

(керівник ШОКАЛО Т.М.)

/Files/images/6.1.jpg/Files/images/6.2.jpg/Files/images/Данс-клас.JPG/Files/images/DSC00467.JPG/Files/images/DSC00471.JPG


ХОЛОША Олександр, СЕМАКОВ Ілля,

вихованці гуртка «Оператори колективних радіостанцій»

(керівник ЛОГВИНЕНКО С.М.),

учасники, переможці міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних радіозмагань

/Files/images/clip_image002.jpg


XXI-й Міжнародний фестиваль мистецтва «СПИВОГРАЙ»

Правдивець Любов та Бортник Владислава - переможці Міжнародного фестивалю мистецтв "Спивограй"

/Files/images/nove/6IUJqFJ8FzA (1).jpg/Files/images/nove/Бортник.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 667

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.